

2 688 ₴
• Бренд — Keter® (Израиль)
• Матеріал — пластик, поліпропілен
• Колір — коричневий
• Об'єм — 270 л
• Особливості:
- Ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови
- Не потребує фарбування, легко збирається
- можливість використання як столика
• Довжина — 117 см
• Ширина — 45 см
• Висота — 57,5 см
• Вага — 6,3 кг
• Розмір паковання (ДхШхВ) — 117*53*9 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 6.3 г |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 270 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 117 мм |