
7 830 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса — дерево
• Колір — чорний
• Оббивка — оксамитова тканина Bluvel
• Доступні кольори:
- Синій (Bluvel 86)
- Зелений (Bluvel 78)
• Ширина — 44 см
• Глибина - 45 см
• Висота виробу з урахуванням спинки - 96 см
• Висота від підлоги до сидіння — 51 см
• Якщо немає товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір оббивки | Bluvel 86 |