2 404 ₴
• Тип - крісло
• Матеріал:
- Каркас - Сталева труба Ø25мм і Ø16мм, /br/ товщина стінки 1 мм, /br/ з полімерним покриттям, /br/ ламінована вологостійка фанера товщ. 9 мм
- Сидіння -Подвійна тканина «Оксфорд 600D меланж» з м'яким ущільнювачем
• Доступні кольори:
- сірий меланж
- дубок
• Макс. навантаження до 130 кг.
• Комплектація:
- Бічний кишеню - 3 шт.
- Відділення під стакан
• Габарити
- Довжина загальна - 84 див.
- Довжина сидіння - 46 див.
- Ширина загальна - 73 див.
- Ширина сидіння - 39 див.
- Висота - 50 див.
- Діаметр каркаса - 0,25 см
- Вага - 6,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 730 мм |
| Глибина стільця | 750 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники | Так |
| Колір оббивки | Дубок |
| Тип туристичних меблів | крісло |
| Вага | 6.3 |