11 139 ₴
10 916,22 ₴
Відправка з 17 травня 2026• Матеріал каркаса - метал
• Колір карсаса - чорний, золото
• Стільниця - МДФ+загартоване скло
• Колір - імітація каменю
• Тип столу - не розкладний
• Форма стільниці - кругла
• Діаметр - 100 см
• Висота - 76 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | МДФ |