2 512 ₴
Скляна двері вже стала ознакою гарного смаку та сучасного підходу в оформленні робочої обстановки у Вашому кабінеті. Прикриті Цими дверима важливі документи, книги й інші предмети офісної обстановки будуть надійно захищені від пилу і механічних впливів.
Двері скляні SL-802 комплектуються зручними ручками і спеціальні кріплення.
• Габаритні розміри:
- Висота - 700 мм
- Ширина - 718 мм
- Глибина - 4 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 - 21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 70 см |
| Глибина шафи | 4 см |
| Ширина шафи | 71.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | Двері скляні |
| Фасади — метаріал виготовлення | стекло |