

1 843,84 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Глибина стільця | 47 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 87 мм |