


3 826,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Глибина стільця | 660 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 530 мм |