5 600 ₴
Відправка з 12 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | візок |
| Колір | Білий |