39 888 ₴
38 691,36 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Для вибору оббивки дивана в іншій тканині зверніться до менеджера
• Несучі елементи каркаса виконані з натурального дерева
• Наповнення:
- високоякісний пінополіуретан
- ортопедичні букові ламелі
- посилений пружинний блок Bonnel
• Короб для постільної білизни - ламінована ДСП 16 мм
• Механізм трансформації - Крокуюча Єврокнижка з синхронізатором (поперечна напрямна)
• Подушки з гіпоалергенним силіконовим наповненням
• Довжина виробу - 216 см
• Глибина виробу - 120 см
• Глибина в складеному вигляді - 186 см
• Висота вироби - 105 см
• Висота від підлоги до сидіння - 44 см
• Глибина посадочного місця - 114 см
• Глибина посадочного місця в розкладеному вигляді - 180 см
• Довжина посадкового місця - 186 см
• Довжина підлокітника - 120 см
• Глибина підлокітника - 8 см
• Розмір спального місця 180х200 см
• Для вибору оббивки вироби в іншій тканині зверніться до менеджера
• Гарантія - 24 міс. на наповнення і каркас дивана
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 105 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 7 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |