


17 250 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас - сталева труба, забарвлене полімерною фарбою
• Діаметр труб 50 мм
• Колір - чорний
• Сидіння і спинка - жорстка металева сітка на пружинах
• Тент - тканина «Тексилк»
• Колір - жовтий однотон
• Чохол матраца - тканина «Тексилк»
• Колір - жовтий з білою смужкою
• Варіанти кольорів:
- Натал Коричневий 9714 / Темно-коричневий однотон 2714
- Бежево-сірі смуги 9709 / Тортора однотонний 2709
• Наповнення матраца - поролон
• Наповнення подушок - холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок - гачки
• Сидіння розкладається диван з допомогою ручок (положення вгору і назад вниз)
• Механізм розкладки - Клік-Кляк
• Регулируемый наклон тента с помощью фиксаторов
• Максимальная нагрузка - 320 кг.
• Количество мест - 4
• Комплектация:
- Матрас
- Тканевый тент
- 4 декоративные подушки
• Габариты (общие):
- Ширина - 200 см
- Глубина - 126 см
- Высота - 154 см
- Вес - 60 кг
• Габариты (сиденье):
- Ширина - 170 см
- Глубина - 52 см
- Толщина матраса - 10 см
• Габариты (тент):
- Ширина - 200 см
- Глубина - 118 см
• Упаковка:
- Каркас - картонная коробка (207х80х17 см)
- Матрас - полиэтилен (170х52х25 см)
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Колір | Бежево-сірі смуги 9709/Тортора однотонний 2709 |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | Texsilk |