

8 483 ₴
8 228,51 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Ніжки — пофарбована сталь
• Колір — світло-сірий (Ral 7047)
• М'яка частина — меблева тканина велюр
• Колір — жовтогарячий Carrot 38 (вибір кольору можливий будь-якою відповідно до палітри тканини)
• Ширина — 74,5 см
• Глибина — 59 см
• Висота — 73,5 см
• Висота сидіння — 41 см
• Висота подушки сидіння — 4 см
• Додаткові опції:
- Фарбування каркаса в будь-який колір згідно з міжнародною таблицею RAL
- Нанесення логотипа на подушки
- Використання тканини замовника для пошиття чохла на подушку
• Вартість виробів із комплектацією м'якою частиною може коливатися залежно від курсу валют
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 745 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 735 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |