
17 812 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса — натуральне дерево
• Колір ніжок — венге
• Сидіння і спинка — велюрова тканина
• Доступні кольори
- світло-сірий (Bluvel 03)
- сірий (Bluvel 14)
- чорний (Bluvel 19)
- бежевий (Bluvel 28)
- темно-бежевий (Bluvel 40)
- цинамон (Bluvel 4215)
- античний рожевий (Bluvel 52)
- карі (Bluvel 68)
- зелений (Bluvel 78)
- темно-синій (Bluvel 86)
• Висота виробу - 100 см
• Ширина виробу - 68 см
• Глибина виробу - 90 см
• Глибина сидіння — 55 см
• Висота сидіння — 44 см
• Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України за наявності в Польщі становлять 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бордовий |
| Колір оббивки | Bluvel 19 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |