



30 436 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП горіх Караваджо
• Матеріал фасаду МДФ горіх Італійський з тисненням, патинований, лакований
• Полиці та двері вітрин звичайне скло
• Нижній цоколь знімний і має підсвічування, кріпитися за допомогою фіксатора.
• Два варіанти основи:
- Цоколь зйомний з підсвічуванням
- Ніжки
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 197 см
- глибина виробу - 46 см
- висота виробу - 171 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 171 см |
| Глибина комода | 46 см |
| Ширина комода | 197 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |