



від 60 742 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Матеріал корпусу ДСП горіх Караваджо
• Матеріал фасаду МДФ горіх Італійський з тисненням, патинований, лакований
• Полиці та двері вітрин звичайне скло
• Нижній цоколь зйомний і має підсвічування, кріпитися за допомогою фіксатора.
• Два варіанти основи:
- Цоколь знімний з підсвічуванням
- Ніжки
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Склад комплекту:
• Полиця навісна 130 см:
- Ширина виробу – 130 см
- глибина виробу - 22 см
- Висота виробу – 10 см
• Комод тридверний:
- Ширина виробу – 197 см
- глибина виробу - 46 см
- Висота виробу – 109 см
• Вітрина дводверна:
- Ширина виробу – 135 см
- глибина виробу - 46 см
- Висота виробу – 211 см
• Загальна довжина комплекту – 332 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2110 мм |
| Глибина стінки | 460 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |