від 62 372 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Матеріал корпусу ДСП горіх Караваджо
• Матеріал фасаду МДФ горіх Італійський з тисненням, патинований, лакований
• Полиці та двері вітрин звичайне скло
• Нижній цоколь зйомний і має підсвічування, кріпитися за допомогою фіксатора.
• Два варіанти основи:
- Цоколь знімний з підсвічуванням
- Ніжки
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Склад комплекту:
• Комод ТБ:
- Ширина виробу – 197 см
- глибина виробу - 46 см
- Висота виробу – 78 см
• Вітрина однодверна:
- Ширина виробу – 71 см
- глибина виробу - 46 см
- Висота виробу – 211 см
• Комод із вітриною:
- Ширина виробу – 135 см
- глибина виробу - 46 см
- висота виробу - 171 см
• Загальна довжина комплекту – 403 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2110 мм |
| Глибина стінки | 460 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 4030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямий |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Тип фасаду вітрини | розпашній |