135 000 ₴
Інтерактивний LCD-екран на підлогової стійці з колесами легко переміщується. Пристрій оснащений потужним і компактним комп'ютером з операційною системою Android, а також звуком і WiFi. Діагональ 109 см - це зручний розмір для занять з дітьми. Ідеально підходить для інтерактивного навчання, корекційних занять і презентацій. Сприяє динамічному розвитку з урахуванням вікових фізіологічних особливостей.
Включає дидактичні ігри і вправи, спрямовані на розвиток основних пізнавальних процесів, координації рухів, праксису та великої моторики. Допомагає у вирішенні завдань пізнавального і навчального характеру. Можна займатися індивідуально або невеликою групою. Легке залучення і концентрація уваги на вправах за рахунок ігрових технік.
Модульна конструкція інтерактивної панелі Бриолайт дозволяє підключати додаткове обладнання, в тому числі: контролери великої і дрібної моторики, балансувальні дошки, мікрофони і ноутбуки. У користувачів є можливість встановлювати програми з Google Play і інших ресурсів.
Компанія Бриолайт - інноваційний виробник, який об'єднав в Україні власні наукові та методичні дослідження, інженерні роботи, сертифіковане виробництво, сервісні та монтажні підрозділи. Сервісна підтримка завжди допомагає вирішувати питання через віддалений доступ, месенджери і телефон. Ціна включає доставку кур'єрською службою.
Інтерактивна панель
Діагональ, дюйм: 43
Розмір, мм: 973 х 573
Дозвіл екрану: Full HD 1920 x 1080
Функція Multi Touch: 10 одночасних торкань
Програмне забезпечення
56 розвиваючих програм, у тому числі українського виробництва, які розподілені на 5 груп:
Комп'ютерний модуль
Операційна система: Android
Частота процесора: 1.8 GHz
Оперативна пам'ять: 4 Gb DDR3
Жорсткий диск SSD 120 Gb
Блок живлення: 60 Вт
Роз'єми: USB, HDMI або VGA, LAN RJ45, Jack 3.5
Адаптер: WiFi
Стійка
Висота загальна, мм: 1690
Розмах ніжок, мм: 880 х 665
Можливість регулювання висоти підвісу екрану
Наявність коліщаток
Додаткові характеристики
Вбудовані динаміки: 2 х 6 Вт
Колір: чорний
Довжина електричного дроту: 5 метрів
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 12 місяців
Особливості
Підтримка Multitouch
Антивандальне покриття
Ремонтопригодная конструкція
Комп'ютерний модуль
Можливість установки Windows
Комплектація
Інтерактивна панель з комп'ютером та пультом дистанційного управління
Мобільна підлогова стійка
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Безкоштовна доставка!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Briolight |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 573 мм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Ширина | 973 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 43 дюйма |
| Підтримка Multitouch | 10 одночасних торкань |
| Розмах ніжок | 880 х 665 мм |