33 600 ₴
Відправка з 16 квітня 2026ЦИФРОВІ НОСІЇ НА 33% ЕФЕКТИВНІШЕ ДРУКОВАНИХ АНАЛОГІВ!!!
Програмне забезпечення. CMS Prestigio Addreality Manager - для завантаження, зберігання і дистрибуції контенту і взаємодії всіх компонентів системи рішення.
Аналітика. Статистичні дані про аудиторію, історії показів та ефективності взаємодії з споживачем.
Цифровий дисплей - для демонстрації вмісту та збору статистики по аудиторії та ефективності контенту.
Серверна частина / хмара. Система для створення і централізованого віддаленого управління контентом і мережею цифрових пристроїв Prestigio Digital Signage. Управляється за хмари/серверної частини.
Форм-фактор телефону: Landscape
Діагональ екрану: 42.51" D-LED
Максимальна роздільна здатність: 1920 x 1080 пейзажний і портретний режими
Яскравість: 350 cd/m2
Глибина кольору: 1.07 B (10 bit)
Кут огляду: H178°/V178°
Час відгуку: 6 ms
Контраст: 1100:1
Термін життя / режим роботи: 30 000 h min / 24/7
Інтерфейс USB 2.0: 1
Інтерфейси HDMI CEC IN / VGA IN / AUDIO (IN/OUT): 1/1/1
RS232 IN / RS232 OUT: 1/1 RJ45
Габарити (ш x г x в): 970 x 84.8 x 558.3 мм / Рамка: 13 мм
Габарити упаковки (ш x г x в): 1070 x 153 x 663 мм
Габарити і вага net / gross: 9 кг / 12.2 кг
Матеріал / колір: метал / чорний
Умови експлуатації: 0℃ to 40℃ / 20% to 85%
Динаміки: 5W*2
Харчування: 85W / In standby: <0.5 W
Вхідна напруга / вхідна частота: 100V-240V, 50-60 Hz
Міжнародна стандартизація: Vesa 400 мм x 200 м
Аксесуари в комплекті: кабель живлення, пульт дистанційного керування, Wall Mount Kitр, керівництво користувача, гарантійний талон.
*** Коротко про бренд PrestigioНалежить компанії ASBISC Enterprises Plc. Був заснований в 2002 році. Під міжнародним брендом Prestigio випускається в широкому асортименті "розумна" електроніка для дому, освіти і бізнесу, гаджети для авто.
Штаб-квартира компанії знаходиться в р. Лімасол (Кіпр). Виробнича база - в Китаї. Сьогодні продукція бренду реалізується в 30 країнах Європи, СНД, Африки, Близького Сходу. За 17 років діяльності було реалізовано компанією понад 25 мільйонів пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Країна виробник | Кіпр |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 558.3 мм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 970 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 43" |