



140 415 ₴
ДИСПЛЕЙ ULTRAHD (4K)
Екрани MultiBoard оснащені дисплеями з роздільною здатністю UHD і технологією ELED. Вони забезпечують яскраві кольори, максимальну деталізацію і чіткість зображення. Безпечні для очей.

НАДПОТУЖНИЙ ПК НА БАЗІ WINDOWS PRO
Процесор Intel® Core ™ i5-8400 у новому Multiboard - це новий рівень обчислювальної потужності для швидкого запуску Windows, самої швидкості роботи з UHD-екранами і посиленої безпеки.

ФУНКЦІЯ МУЛЬТИТАЧ
Краща в своєму класі сенсорна технологія підтримує 20 точок одночасного дотику і до 10 точок одночасного написання, а також дозволяє використовувати для написання 2 кольори одночасно. Настав час для дива! Ви зможете швидко переглядати фотографії, управляти даними і додатками за допомогою одних тільки дотиків.

НАДІЙНИЙ КОРПУС
Екран MultiBoard готовий до будь-яких форс-мажорних обставин. Його міцний алюмінієвий корпус забезпечує надійність використання пристрою як в конференц-залі, так і в класі або аудиторії. Для захисту екрану використовується загартоване скло товщиною 4 мм.

ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Prestigio MULTIBOARD 55" L-SERIES поставляється з двома встановленими операційними системами Android 8.0 і Windows Pro 10 у комплекті з безліччю необхідного програмного забезпечення. А значить, користувач отримує не просто пристрій, а готове рішення для освіти або бізнесу.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Операційна система: Windows 10 Pro / Android 8.0
ДИСПЛЕЙ
Тип дисплея: LED
Діагональ: 55" (1397 мм) / рішення для малих кімнат площею до 15 м2, розрахована на 10 осіб
Максимальна роздільна здатність: 3840x2160 @ 60 герц
Співвідношення сторін: 16:9
Розмір однієї точки монітора: 0.315 мм
Яскравість зображення: 350 кд/м2
Контраст: 1200: 1
Максимальний час відгуку: 8 мс
Максимальний кут зображення: 178° (вертикальний / горизонтальний)
Матеріал дисплея: загартоване скло 4 мм (Mohs level 7)
Особливості дисплея: UHD + пряма підсвічування (Direct LED)
Термін життя: 30000 годин
СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
Тип зондування: Infrared Recognition
Точка дотику: 10 Points Writing and 20 Points Touch
ІНТЕРФЕЙСИ ПК
Antenna: 2
DisplayPort: 1
HDMI Out: 1
Microphone-In: 1 (3.5-мм міні-джек)
Вихідний канал звукової частоти: 1 (3.5 мм мініджек)
VGA: 1 (15-pin D)
LAN: 1 (RJ-45)
ПК МОДУЛЬ
Тип: Detachable PC Module
Процесор: Intel Core i5-8400 Processor (2.8 ГГц)
Ємність встановленої оперативної пам'яті: 8ГБ DDR4
SSD: 256 ГБ
Графічна карта: Nvidia GeForce GT 1030
Чіпсет: Intel H310
Мережа: 10/100/1000M
Wi-Fi: IEEE 802.11 ac Wi-Fi 5
Bluetooth: Bluetooth 4.2
ПИТАНИЕ
Тип устройства: блок питания
Расположение блока питания: внутренний
Входное напряжение: AC 100-240 В
Входная частота: 50/60 герц
Номинальная выходная мощность: 300 Ватт
Потребляемая энергия в режиме ожидания: 1.35 Ватт
УСЛОВИЯ ЭКСПЛУАТАЦИИ
Рабочая температура: от 0 °C до 40 °C
Рабочая влажность: от 10% до 90%
Температура хранения: от -20 °C до 60 °C
Влажность хранения: от 10% до 90%
Высота: 5000 м
РАЗМЕРЫ И ВЕС
Высота: 791 мм
Глубина: 98 мм
Ширина: 1302 мм
Вес без упаковки: 32 кг
ЦВЕТ КОРПУСА: черный
АКСЕСУАРИ В КОМПЛЕКТІ
Інсталяційний USB-накопичувач
Пульт дистанційного керування
Інструкція по початку роботи
Гарантійний талон
Wi-Fi антена x 2
6 ручок для письма, 1 мультиручка
КАБЕЛІ В КОМПЛЕКТІ:
Аудіокабель, USB, VGA, HDMI, кабель живлення змінного струму
Увага! Виробник може змінити зовнішній вигляд товару та його комплектацію без попередження. Просимо при замовленні уточнювати у наших менеджерів інформацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Країна виробник | Кіпр |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Кількість торкань | 20 |
| Живлення | USB |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 791 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 55" |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Ширина | 1302 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 8.0 і Windows Pro 10 |