
1 686 ₴
• Тип - стул с подлокотниками
• Каркас - стальная труба с полимерным покрытием
• Диаметр каркаса - 20 мм
• Обивка - сетка ПВХ «Текстилен» с мягким уплотнителем
• Варианты расцветок:
- Зеленый меланж (Текстилен)
- Серый меланж (Текстилен)
- Голубая полоса (Текстилен)
- Бежевая полоса (Текстилен)
- Дубок (Оксфорд)
• Комплектация - 2 кармана
• Макс. нагрузка - 110 кг.
• Габариты в разложенном виде:
- Ширина изделия - 48 см
- Ширина сиденья - 42 см
- Глубина изделия - 45 см
- Глубина сиденья - 35 см
- Высота со спинкой - 80 см
- Высота до сиденья - 43 см
- Вес - 3,8 кг
• Размер в сложенном виде - 80*45*12 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 430 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений меланж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 800 |
| Матеріал сидіння | ПВХ |
| Матеріал спинки | ПВХ |