


6 015 ₴
• Бренд: Vitan® (Україна)
• Каркас: металева труба з полімерним покриттям Ø 25 мм
• Колір каркаса: білий
• Тканина матраца: Бязь Голд 125г/м2
• Наповнювач матраца: повсть, синтепон завтовшки 50 мм
• Забарвлення тканини: Кольорова дрібна клітка"
• Довжина: 190 см
• Ширина: 82 см
• Висота: 37 см
• Довжина в складеному вигляді: 42 см
• Ширина в складеному вигляді: 82 см
• Висота в складеному вигляді: 105 см
• Висота до матраца: 26,5 см
• Розмір спального місця матрацу): 190 х 80 см
• Вага: 14,5 кг
• Максимальне навантаження: 120 кг
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Висота сидіння стільця | 645 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 645 |
| Глибина стільця | 240 |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Регульовані опори | Немає |
| Тип | Розкладушка |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бильце у головах | Немає |
| Вага | 14.5 |
| Можливість регулювання по висоті опор | Немає |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 370 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1050 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина | 1900 |
| Довжина у складній формі | 420 мм |
| Захист підлоги від подряпин | Да |
| Коліщата | Немає |
| Комплектація матрацом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал чохла матраца | бязь |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Подушка для відпочинку | Немає |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Знімний козирок від сонця | Немає |
| Товщина матраца | 5 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Ширина | 820 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 820 |