

3 425 ₴
• Матеріал каркаса - масив дерева
• Колір - горіх
• Якісні матеріали лакувальні
• Оббивка - тканина
• Габарити виробу:
- Ширина - 45 см
- Глибина - 50 см
- Висота - 105 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Горіх |