12 375 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал ламінована ДСП
• Вимикач з правого боку
• Кромка ПВХ
• Спосіб установки настінний
• Комплектація:
- дзеркало без рами з трьома дзеркалами
- 2 висувних ящика
- 9 патронів для ламп
• Додаткові опції:
- Звичайні лампи
- LED лампи
- Виготовлення заснування в будь-якому кольорі ДСП
- Виготовлення за індивідуальними розмірами
- Скляна накладка на стільницю
- Розетка (від одинарної до потрійний)
- Напрямні з доводчиками
- Система відкриття скриньок від натискання "ТАЧ"
• Упаковка - картонна коробка+стретч-плівка
• Гарантія - 24 місяця
• Розмір цоколя під лампочки Е-14
• Товщина ДСП - 16/ 18 мм
• Габарити виробу:
- Ширина - 1200 мм
- Глибина - 500 мм
- Висота - 1570 мм
• Стандартні кольори ДСП без доплати - білий, чорний, венге, ваніль (вартість інших варіантів уточнюйте у менеджера)
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана за виріб в стандартному кольорі ДСП без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Колір | Білий |
| Кількість лампочок | 9 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1570 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |