
1 920 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева Ясень
• Оббивка тканина Замш
• Наповнення сидіння пружина "змійка"
• Габарити виробу:
- Довжина – 340 мм
- Глибина - 340 мм
- Висота - 440 мм
- вага виробу - 13 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 -14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Оббивка | Замша |
| Колір фарбування каркаса | Горіх |