11 600 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал корпусу ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Двк металеві опори регулюються по висоті
• Колір корпусу-Білий
• Дзеркало на 14 патронів
• Робоче полотно зроблено із спеціального загартованого скла
• Дзеркало кріпиться до стіни за допомогою дюбелів
• Ширина - 1000 мм
Глибина - 450 мм
• Висота - 1900 мм
• Гарантія - 12 місяців
• Додаткові опції:
- Виготовлення в інших кольорах ДСП, ДСП Еггер
- Можна покрити поверхню стільниці матовим склом
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ДСП покрита пластиком |
| Основа дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Рама дзеркала | ДСП покрита пластиком |
| Стільниця | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Основні | |
| Висота стійки | 1800 мм |
| Довжина стійки | 900 мм |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Тип | Робоче місце перукаря |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип прилавку | Робоче місце перукаря |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Користувальницькі характеристики | |
| ДСП - ВИБІР ТОРГОВОЇ МАРКИ | ДСП Swisspan |
| Корпус виробу | ДСП |