27 000 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• У Композицію входять наступні елементи:
• Стійка Reception I1.09.16:
- Довжина виробу - 1600 мм
- Глибина вироби - 750 мм
- Висота виробу - 1224 мм
• Reception боковина I1.49.15:
- Довжина виробу - 1502 мм
- Глибина вироби - 500 мм
- Висота виробу - 1224 мм
• Тумба підвісна I2.34.04:
- Довжина виробу - 370 мм
- Глибина вироби - 474 мм
- Висота виробу - 524 мм
• Матеріал виробів ламіноване ДСП виробництва компанії "Kronospan"
• Ніжки столів регульовані, виробництва компанії "Permo" (Італія)
• Ніжки шаф та тумб - регульовані, виробництва компанії "Permo" (Італія)
• Напрямні для висувних ящиків - кулькові, прихованого типу "Excel" виробництва компанії "FGV" (Італія)
•Сполучна фурнітура - корпусні стяжки "Minifix" виробництва компанії "Hafele" (Німеччина)
• Ручки – металеві L 128/138 мм виробництва компанії "Gamet" (Польща)
• Петлі для фасадів ДСП виробництва компанії "FGV" (Італія)
• Верхні ящики підвісних та мобільних тумб укомплектовані замками
• Верхні кришки тумб та шаф скло
• Скло - тоноване "бронза"
• Технічні характеристики:
- Стільниці - 46 мм
- опори столів – 18/46 мм
- боковини шаф - 46 мм
- полиці шаф - 18 мм
- задні стінки шаф – 18 мм
• Товщина кромкової ПВХ стрічки виробництва компанії "Rehau" (Німеччина):
- Стільниці - 2 мм
- робочі поверхні боковин тумб та шаф - 2 мм
- робочі поверхні полиць шаф - 2 мм
- фасади шаф - 2 мм
• На малюнках несиметричні елементи представлені у правому виконанні
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів за наявності необхідних комплектуючих
• Зверніть увагу, що залежно від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від представленого на фото
• Вартість доставки, занесення до приміщення та складання обговорюються додатково
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MConcept |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Висота стійки | 1224 мм |
| Глибина стійки | 1502 мм |
| Довжина стійки | 1622 мм |
| Корпус виробу | ДСП |
| Тип | Стійка модульна |