


3 790 ₴
• Бренд - Metal Far ®
• Каркас - сталева труба, пофарбована епоксидною фарбою.
• Чехол матраца - тканинна тканина.
• Доступні кольори:
- Зелений однотон
- Біжево-торторторова смуга
- Темно-зелений з тонкою салатовою смугою, 1104
• Наповнення матраца - симтексом.
• Регулювання спинки - 7 положень
• Максимальне навантаження - до 110 кілограмів
• Товщина матраца - 10 см
• Довжина 185 см
• Ширина - 60 см
• Висота - 105 см
• Вага - 9 кілограмів
• Розміри у упаковці - 100х60х16 см
• Колір і вигляд виробів у реальному житті, можливо, не дуже відрізняється від фотографій, представлених на фотографіях.
• Ціна без обліку доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Колір оббивки | Бежево-торторовая смуга |
| Оббивка | Тексилк |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 9 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 105 |
| Довжина | 185 |