2 634 ₴
Відправка з 15 травня 2026Крісло Байт чудово підійде для будь-якого приміщення. Воно характеризується такими характеристиками як: функціональність та мобільність, а досягається вона за допомогою спеціальної оббивки. У цій моделі як оббивка використовується сітка. Саме за допомогою такого матеріалу досягається аероефект, що забезпечує вентиляцію повітря, що має досить важливе значення у задушливу та спекотну погоду.
• Хрестовина пластикова
• Підлокітники пластикові на вибір АМФ 4 або 5
• Оббивка спинки – сітка
• Оббивка сидіння на вибір
• Ролики гумові
• Регулювання висота сидіння – газліфт
• Механізм крісла FreeStyle (FS):
- Утримує спинку крісла в постійному контакті зі спиною сидячого, забезпечуючи надійну підтримку руху. Спинка відхиляється з ефектом гойдання і можливістю регулювання сили відхилення.
• Висота в нижньому положенні – 87 см
• Висота у верхньому положенні – 100 см
• Ширина виробу – 58 см
• Глибина виробу – 55 см
• Ширина сидіння – 45 см
• Глибина сидіння – 43 см
• Висота сидіння у нижньому положенні - 44 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 57 см
• Висота спинки – 46 см
• Висота підлокітників від сидіння – 18 см
• Діаметр хрестовини – 64 см
• Вес – 9,7 кг
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення становить 14 - 21 робочий день
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 9.7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | підлокітники АМФ-5, сидіння Сітка чорна, спинка Сітка лайм |
| Механізм гойдання | Freestyle |