5 099 ₴
• Тип - крісло доладне коропове
• Каркас - сталева труба
• Діаметр каркаса - 19 мм
• Підлокітники - алюміній
• Сидіння і спинка - подвійна тканина «Оксфорд» 600D з м'яким наповнювачем
• Колір - зелений/чорний
• Макс. навантаження - 160 кг
• Комплектується чохлом
• Особливості - можливість регулювання висоти кожної ніжки окремо на 10 см
• Нахил спинки регулюється до положення "лежачи"
• Ширина виробу - 72 см
• Ширина сидіння - 60 см
• Глибина вироби - 85 см
• Глибина сидіння - 59 см
• Висота - 99 см
• Висота спинки від сидіння - 69 см
• Висота сидіння від підлоги - 35-44,5 см
• Вага - 7,5 кг
• Розміри в складеному вигляді (В*Г*Ш) - 73х20х70 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 990 мм |
| Глибина стільця | 850 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |
| Матеріал спинки | Оксфорд |
| Тип туристичних меблів | крісло |