• Тип - крісло доладне
• Каркас - сталева труба, пофарбована порошковою фарбою
• Колір - зелений
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Товщина стінки - 1,5 мм/1 мм
• Сидіння і спинка - подвійна тканина «Оксфорд» 600D з м'яким наповнювачем
• Колір - зелений
• Комплектується чохлом
• Макс. навантаження - 120 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 57 см
- Ширина сидіння - 52,5 см
- Глибина вироби - 67 см
- Глибина сидіння - 50 см
- Висота виробу - 92,5 см
- Висота спинки від сидіння - 62 см
- Висота сидіння від підлоги - 38 см
- Вага - 5,5 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 82*10*60 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 925 мм |
| Глибина стільця | 670 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |
| Матеріал спинки | Оксфорд |
| Тип туристичних меблів | крісло |