• Тип - кресло складное
• Каркас - стальная труба, окрашенная порошковой краской
• Цвет - темно-зеленый
• Диаметр каркаса - 27 мм/16 мм
• Толщина стенки - 1,5 мм/1 мм
• Сиденье и спинка - двойная ткань «Оксфорд» 600D с мягким наполнителем
• Цвет - темно-зеленый
• Комплектуется чехлом
• Макс. нагрузка - 140 кг
• Габариты в разложенном виде:
- Ширина изделия - 50 см
- Ширина сиденья - 50 см
- Глубина изделия - 80 см
- Глубина сиденья - 40 см
- Высота изделия - 87,5 см
- Высота спинки от сиденья - 54 см
- Высота сиденья от пола - 37 см
- Вес - 5,5 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 75*50*15 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 875 мм |
| Глибина стільця | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |
| Матеріал спинки | Оксфорд |
| Тип туристичних меблів | крісло |