1 598 ₴
• Тип - крісло доладне
• Каркас - сталева труба, пофарбована порошковою фарбою
• Колір - зелений
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Сидіння і спинка - подвійна тканина «Оксфорд» 600D
• Колір - зелений
• Макс. навантаження - 110 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 48,5 см
- Ширина сидіння - 41 см
- Глибина вироби - 44 см
- Глибина сидіння - 38 см
- Висота виробу - 82 см
- Висота спинки від сидіння - 40 см
- Висота сидіння від підлоги - 44 см
- Вага - 3,9 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 82*12*44 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 485 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 |
| Матеріал каркасу (опор) | сталь з порошковим покриттям |
| Матеріал спинки | Поліестер |
| Тип туристичних меблів | крісло |