


2 803,88 ₴
• Бренд - TM Nerest
• Тип - портативное кресло
• Материал:
- Каркас - сталь
- Сидение - ткань "Оксфорд" 600D + ПУ
• Доступные цвета:
- зеленый/черный
- синий/черный
• Макс. нагрузка - 130 кг
• Комплектация:
- Отделение для банки
- Карман для мелочей на молниях
- Чехол для хранения и транспортировки
• Габариты
- Ширина общая - 98 см
- Ширина сидения - 60 см
- Ширина спинки - 68 см
- Глубина общая - 54 см
- Глубина сидения - 54 см
- Высота - 100 см
- Высота спинки - 60 см
- Диаметр каркаса - 18 мм
- Вес - 4,3 кг
• Размеры в сложенном виде - 26х100х26 см
• Упаковка - п/э
• Размер упаковки (ШхВхГ) - 26х26х100 см
• Вес в упаковке - 4,5 кг
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена изделия указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 980 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |