• Тип - портативний крісло
• Матеріал:
- Каркас - сталь
- Сидіння - тканина "Поліестер" 600D+1200D з м'яким наповнювачем
• Колір - чорний/сірий
• Макс. навантаження - 120 кг
• Комплектація:
- Відділення для банки
- Чохол для зберігання й транспортування
• Габарити
- Загальна Ширина - 75 см
- Ширина сидіння - 55 см
- Ширина спинки - 58 см
- Загальна глибина - 55 см
- Глибина сидіння - 50 см
- Висота - 118 см
- Висота спинки - 56 см
- Діаметр каркаса - 25 х 16 мм
- Вага - 4 кг
• Розміри в складеному вигляді - 15х113х15 см
• Пакування - п/е
• Розмір упаковки (ШхВхГ) - 15х15х118 см
• Вага - 4,2 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1180 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 750 мм |