


17 080 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса - натуральне дерево
• Колір - венге
• Сидіння і спинка - меблева тканина
• Доступні кольори оббивки:
- Квіти на кремовому тлі (WM25)
- Квіти на сірому фоні (WM25)
• Ширина загальна - 72 см
• Глибина загальна - 85 см
• Глибина сидіння - 56 см
• Висота загальна - 101 см
• Висота від підлоги до сидіння - 41 см
• Модифікації:
- Крісло Lord
- Крісло Lord Velvet (оксамитова оббивка)
• У разі відсутності товару на складі постачальника, терміни доставки в Україну 10-14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | WM82 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Оббивка | тканина |
| Тип опор | 4 ніжки |