759 ₴
• Тип - складаний стілець зі спинкою
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Колір - зелений
• Діаметр каркаса - 25 мм
• Сидіння і спинка - ткань «Оксфорд» 600D
• Колір - темно-зелений
• Макс. навантаження: 140 кг
• Комплектація:
- Ремінь для транспортування
- Кишеня
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 51,5 см
- Ширина сидіння - 37,5 см
- Глибина вироби - 43,5 см
- Глибина сидіння - 34 см
- Висота виробу - 82,5 см
- Висота сидіння від підлоги - 41 см
- Вага - 6 кг
• Розмір в складеному вигляді (ВхГхШ) - 60*8,5*51,5 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 825 мм |
| Глибина стільця | 435 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Матеріал спинки | Поліестер |