5 788 ₴
• Материал крестовины -пластик
• Материал подлокотников - пластик с мягкими накладками
• Механизм качания Relax с наклоном до 135 градусов
• Ролики пластиковые
• Регулировка высоты сидения-газлифт
• Обивка - Кожзаменитель PU
• Регулируемая подушка под поясницу
• Регулировка наклона спинки до 90 градусов
• Высота в нижнем положении - 1100 мм
• Высота в верхнем положении -1210 мм
• Ширина изделия - 700 мм
• Глубина изделия - 720 мм
• Ширина сиденья - 560 мм
• Глубина сиденья - 510 мм
• Высота сиденья в нижнем положении - 430 мм
• Высота сиденья в верхнем положении - 530 мм
• Висота спинки - 720 мм
• Висота підлокітників від сидіння - 210/ 241 мм
• Діаметр хрестовини - 700 мм
• Максимальне навантаження на виріб - 150 кг
• Вага - 18,4 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18.4 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 72 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Relax |
| Колір оббивки | Webster-шкірозамінник чорний/червоний |