


6 520 ₴
• Пластикова хрестовина
• Регульовані пластикові підлокітники
• Висувна підставка для ніг
• Регулюється кут нахилу спинки
• Регулюється подушка під поперек
• Регульована подушка під шию
• Регулювання висота сидіння - газліфт
• Ролики пластикові
• Оббивка екошкіра
• Механізм гойдання крісла Tilt - Фіксація нахилу спинки і сидіння в одному положення, плавність гойдання
• Висота виробу в нижньому положенні - 130 см
• Висота виробу у верхньому положенні - 140 см
• Ширина виробу - 68 см
• Глибина вироби - 54 см
• Ширина сидіння - 52 см
• Глибина сидіння - 48 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 49 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 59 см
• Висота спинки - 85 см
• Ширина спинки - 54 см
• Висота підлокітників - 13/20 см
• Діаметр хрестовини - 70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага - 21,1 кг
• Варіанти використання:
- доресло для геймера
- профисное крісло
- доресло керівника
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний/Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.1 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 130 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |