

4 500 ₴
• Хрестовина метал/пластик
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Регульовані підлокітники
• Регулювання висота сидіння - газліфт
• Ролики пластикові
• Оббивка екокожа/сітка
• Механізм гойдання крісла Tilt - Фіксація нахилу спинки і сидіння в одному положення, плавність гойдання
• Висота виробу в нижньому положенні - 119 см
• Висота виробу у верхньому положенні - 129 см
• Ширина виробу - 66,5 см
• Ширина сидіння - 49,5 см
• Глибина сидіння - 48,5 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 48 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 58 см
• Висота спинки - 77 см
• Ширина спинки - 51 см
• Діаметр хрестовини - 70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Варіанти використання:
- крісло для геймера
- офісне крісло
- крісло керівника
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний/Зелений |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Ширина крісла | 66.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 77 см |
| Глибина сидіння | 48.5 см |
| Ширина сидіння | 49.5 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | кожзам/сітка |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |