



3 842 ₴
• Пластикова хрестовина
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками
• Регульовані підлокітники
• Регульована подушка під поперек
• Регульована подушка під шию
• Регулювання нахилу спинки до 90 градусів
• Регулювання висота сидіння - газліфт
• Ролики пластикові
• Оббивка екошкіра
• Механізм гойдання крісла Tilt - Фіксація нахилу спинки і сидіння в одному положення, плавність гойдання
• Висота виробу в нижньому положенні - 119 см
• Висота виробу у верхньому положенні - 129 см
• Ширина виробу - 65 см
• Глибина виробу - 56 см
• Ширина сидіння - 52 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 47 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 57 см
• Висота спинки - 75,5 см
• Ширина спинки - 53 см
• Діаметр хрестовини - 70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний/Синій |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 56 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75.5 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |