1 706,14 ₴
• Бренд - Snower® (Україна)
• Каркас - металева труба Ø 30, 20 мм, Ø 16 мм
• Колір - фіолетовий
• Інші доступні кольори:
- Бордовий
- Синій
• Сидіння - планки з натурального дерева твердих порід
• Спинка - знімна
• Комплектація:
- Санки металеві
- Спинка до санкам
- Тяговий ремінець - 2,5 м
• Довжина - 94 см
• Ширина - 45 см
• Висота - 19 см
• Висота зі спинкою - 42 см
• Розміри сидіння (ДхШ) - 50х23 см
• Розміри знімною спинки (ДхШхВ) - 38х35х24 см
• Вага знімною спинки - 0,8 кг
• Вага - 3,7 кг
• Максимальне навантаження - 70 кг
• Додаткові опції:
- Ручка-штовхач
• Пакування - п/е пакет
• Розміри упаковки (ДхШхВ) - 47х96х21 см
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки і без ручки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 94 см |
| Маса | 3.7 кг |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |