


1 600 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Стілець H-261 припаде до смаку всім шанувальникам елегантності та сучасності.
Висока спинка і м'яке сидіння моделі декоровані горизонтальними смугами, вони відмінно поєднуються з акуратними, рівними ніжками з металу. Ніжки, покриті хромом і оснащені наконечниками, щоб не пошкодити підлогу.
Стілець виконаний якісно і зі смаком, завдяки різноманітній палітрі кольорів оббивки представленого виробу, Ви зможете підібрати стілець під будь-який колір інтер'єру.
Модель H-261 чудово впишеться не тільки в інтер'єр ресторану або кафе, офісу або залу засідань, але і зможе прикрасити домашнє простір.
• Стілець продається від 2 шт.
• Матеріал каркаса - метал
Колір - крем
• Оббивка - екокожа
• Колір - крем
• Ширина - 40 см
• Глибина - 38 см
• Висота з урахуванням спинки - 96 см
• Висота без урахування спинки - 45 см
• Модифікації:
- Стілець H-261 (каркас хром)
Стілець H-261 bis alu (каркас алюміній)
Стілець H-261 до (каркас крем, оббивка кремова екошкіра)
- Стілець H-261 Velvet (оксамитова оббивка тканина, каркас хром)
Стілець H-261 b (каркас білий, оббивка біла екошкіра)
Стілець H-261 с (каркас чорний, чорна оббивка екошкіра)
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Крем |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 380 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивка | екошкіра |