17 080 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса — натуральне дерево
• Колір — венге
• Сидіння і спинка — оксамитова тканина Bluvel
• Колір — античний рожевий (52)
• Інші доступні кольори оббивки:
- Сірий (Bluvel 14)
- Зелений (Bluvel 78)
- Карі (Bluvel 68)
- Бежевий (Bluvel 28)
- Світло-сірий (Bluvel 03)
- Темно-бежевий (Bluvel 40)
- Цинамон (Bluvel 4215)
• Ширина загальна — 75 см
• Глибина загальна — 80 см
• Глибина сидіння — 53 см
• Висота загальна — 101 см
• Висота від підлоги до сидіння — 45 см
• Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України становить 10-14 робочих днів (за наявності в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | оксамит |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір | Bluvel 68 |