

1 223 ₴
• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал — метал
• Доступні кольори:
— салатовий
- блакитний + жовта планка
- блакитний + нефарбована планка
- фіолетовий + чорна планка
• Сидіння:
- дерев'яні планки з ясеня/вільхи
- дерев'яні планки з ясеня/вільхи пофарбовані
• Каркас — труба: Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Полози плоскі - 30 х 15 мм
• Довжина — 82 см
• Ширина — 48 см
• Висота — 20 см
• Вага — 3,7 кг
• Довжина сидіння — 55 см
• Ширина сидіння — 22 см
• Максимальне навантаження — 70 кг
• До комплекту входять:
- тяговий ремінь завдовжки 2,1 м
- знімна спинка (размер: 35х39х27 см, вага: 0,6 кг)
- ремінь безпеки
• У санках передбачена можливість додаткового приєднання ручки (ручка не входить до комплекту)
• Додатково до санок можна придбати:
- знімну ручку-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чехол на санки "Матрас" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• Якщо немає товару на складі виробника, уточнюйте терміни доставки в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без ручки-штовхача та обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Блакитний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 20 см |
| Маса | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |