• Бренд - Vitan® (Украина)
• Материал - металл
• Цвет - фиолетровый
• Другие доступные цвета:
- бордовый
- зеленый
• Сиденье - деревянные планки из ясеня/ольхи
• Каркас - труба: Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Полозья круглые - Ø 20 мм
• Длина - 80 см
• Ширина - 41 см
• Высота - 24 см
• Вес - 3,2 кг
• Длина сиденья - 55 см
• Ширина сиденья - 22 см
• Максимальная нагрузка - 60 кг
• В комплект входят:
- тяговый ремень длиной 2,1 м
- съемная спинка (размер: 35х39х27 см, вес: 0,6 кг)
- ремень безопасности
• В санках предусмотрена возможность дополнительного присоединения ручки (ручка не входит в комплект)
• Додатково до санкам можна придбати:
- знімну ручку-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без ручки-штовхача і врахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 80 см |
| Маса | 3.2 кг |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |