6 134 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Рано или поздно все владельцы офисных помещений сталкиваются с такой проблемой, как нехватка мест для посетителей, из-за чего их становится меньше. А в таких ситуациях правильным и выгодным решением будет покупка не отдельных стульев, небольшой, так называемой скамейки. Такая скамья рассчитана на то, чтобы каждый из посетителей чувствовал себя комфортно. А вот благодаря сдержанному внешнему виду, такой необходимый атрибут можно будет разместить в любом помещении. Так само, дизайнери продумали той факт, що кожна людина має потребу в особистому просторі, тому між стільцями є невелика відстань.
• Металевий Каркас
• 2 варіанти кольору фарбування каркаса на вибір:
- Алюм
- Чорний
• Вибір оббивки - фото тканин
• Кріпиться анкерними болтами до підлоги
• Поставляється в розібраному вигляді
• Висота вироби - 81 см
• Ширина виробу - 179 см
• Глибина вироби - 60 см
• Висота від підлоги до сидіння - 48 см
• Висота спинки - 33 см
• Ширина сидіння - 46 см
• Глибина сидіння - 43 см
• Максимальне навантаження на виріб - 300 кг (до 100 кг на одне місце)
• Кратність замовлення - 4 шт.
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 - 21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадочної частини | 480 мм |
| Висота сидіння | 33 |
| Глибина | 600 |
| Кількість посадочних місць на одній конструктивній базі | 3 |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність спинки | Так |
| Оббивка | тканина |
| Загальна довжина секції | 1790 мм |
| Тип | Секційне крісло |
| Тип меблів | Багатомісна секція |
| Тип сидіння | Фіксований |
| Тип спинки | Фіксована |
| Ширина | 1790 мм |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 810 |