від 2 270 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Ширина виробу – 660 мм
• Глибина виробу – 24 мм
• Висота виробу – 1520 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |