9 360 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Комплектація:
- 2 зовнішні висувні ящики
- 1 платтяна секція з 2 дверцятами (всередині штанга для вішалок)
• Ширина виробу – 900 мм
• Глибина виробу – 555 мм
• Висота виробу – 210 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2005 мм |
| Глибина шафи | 555 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |