8 270 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Комплектація:
- Підсвічування
- 1 секція-вітрина зі скляною вставкою на дверцятах (всередині 3 скляні полиці)
- 2 висувні ящики
• Ширина виробу – 560 мм
• Глибина виробу – 405 мм
• Висота виробу – 2005 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2005 мм |
| Глибина вітрини | 405 мм |
| Ширина вітрини | 560 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |