16 200 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал опор - металевий профіль 40х20 мм
• Матеріал стільниці та полиці - ламінована ДСП
• Колір - дуб сонома
• Стандартні кольори ДСП без доплати - білий, чорний, венге, ваніль (вартість інших варіантів уточнюйте у менеджера)
• Ніжки - метал
• Стандартні кольори металу - білий, чорний
• Кромка ПВХ
• Спосіб установки - підлогова/до стіни
• Комплектація:
- дзеркало без рами
- 1 ящик
- 11 патронів для ламп по периметру рами - стандартне
• Розмір цоколя під лампочки Е-14
• Товщина ДСП - 18 мм
• Ширина робочого місця - 110 см
• Глибина робочого місця - 40 см
• Висота робочого місця - 180 см
• Додаткові опції:
- Виготовлення заснування в будь-якому кольорі ДСП
- Виготовлення ніжок в нестандартних кольорах металу
- Виготовлення за індивідуальними розмірами
- Додаткові патрони для збільшення кількості ламп підсвічування
- Металеві колеса зі стопором
- Конструкція "дзеркало в рамі"
- Конструкція "дзеркало на ДСП основі"
- Скляна накладка на стільницю
- Комплект розеток
- Замок на скриньку
• Упаковка - картонна коробка+стретч-плівка
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана за виріб в стандартному кольорі ДСП без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість лампочок | 11 |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |