18 830 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 740 мм |
| Глибина вітрини | 520 мм |
| Висота вітрини | 2180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |